Informacje na temat letnich obozów sportowych

Witam

w lato nasz klub organizuje obóz sportowy, my jako najmłodszy rocznik klubu mamy do wyboru 3 opcje, proponuje zapoznać się ze szczegółami po niżej i chciałbym zrobić w piątek (26.02) krótkie zebranie i przedyskutowanie dostępnych opcji i wybranie najodpowiedniejszej dla państwa dzieci.

Pierwsza z opcji jest typowy obóz sportowy w terminie 2-12 sierpnia (10 dni)

Cena 1250 zł

Cena obejmuje:

• Zakwaterowanie w pensjonacie Żaczek http://www.zaczek.olecko.pl
  • Wyżywienie: 3 główne posiłki, II śniadanie + podwieczorek
  • Transport (autokar)
  • Obiekty sportowe w MOSiR Olecko www.mosir.olecko.pl (10 min pieszo od noclegu) w tym: stadion z naturalna nawierzchnią, boisko ze sztuczna nawierzchnią, siłownia (2 wejścia), min 2 treningi dziennie
  • Opieka trenerów
  • Ubezpieczenie
  • Dodatkowe atrakcje: miejska strzeżona plaża, wypożyczalnia rowerów wodnych/ kajaków, basen (w zależności od pogody 1-2 wejścia)
  • Dodatkowo płatne: ścianka wspinaczkowa (15 zł)

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Wpisowe obowiązkowe 500 złotych płatne do 30.03.2016

Druga opcja jest turniej RYN CUP. Jest to ogólnopolski turniej rozgrywany w formie rozgrywek ligowych na naturalnym boisku w terminie 27.06.2016 – 30.06.2016. Dostępnych jest tylko 6 miejsc więc w razie czego trzeba się szybko decydować.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• Brak wpisowego od drużyny
  • Opłata za uczestnictwo w turnieju 350 zł od osoby
  • Nocleg z pełnym wyżywieniem w ośrodku wypoczynkowym Oliwia
  • Transport dodatkowo płatny

I trzecia opcją jest wspomniany wcześniej turniej ,,Wrocław CUP’’

Zakwaterowanie

1.BLIZNIAK Student Home

Opis

Klasyczny akademik “Bliźniak” ze wspólną łazienką z prysznicem i WC na każdym piętrze znajduje się w odległości zaledwie 10 minut spacerem od miejsca turnieju. Transport publiczny znajduje się w odległości spaceru. Piękne centrum miasta z jednym z najstarszych rynków w Europie jest zaledwie 4km od miejsca zakwaterowania. Odległość do słynnego stadionu we Wrocławiu – jednego z trzech nowo wybudowanych stadionów na Euro 2012 to tylko 10km. W okolicy znajduje się także Aquapark Wrocław – największy park wodny w Polsce. Odległość do Wrocław Trophy: maks. 2 km.

Wyposażenie:

Akademiki są zadbane, w bardzo dobrym stanie i posiadają świetlicę z telewizorem, bezpłatny internet, wspólną kuchnię na każdym piętrze oraz windy. Pokoje z łóżkami dla 2-3 osób wyposażone są w podstawowe meble, niektóre z lodówką. Łazienki znajdują się na każdym piętrze (prysznic/WC). Automaty z napojami i innymi artykułami do codziennych potrzeb można znaleźć w holu wejściowym. 24/h jest w budynku portier który czuwa nad bezpieczeństwem.

- Pościel jest zapewniona

- Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników

• Kaucja: € 120 od drużyny

2. BASIC Student Homes Wroclaw

Opis

Klasyczne akademiki. Akademiki znajdują się we Wrocławiu. Spacerem można dojść do transportu publicznego, którym można w szybki sposób dotrzeć do centrum miasta. Piękny rynek, jeden z najstarszych w Europie jest maksymalnie 4 km od miejsca zakwaterowania. Odległość od słynnego stadionu we Wrocławiu – jeden z trzech wybudowanych na Euro 2012 to około 10 km oraz Aquapark Wrocław – największy park wodny w Polsce znajduję się również niedaleko. Odległość do Wroclaw Trophy: maks. 6 km.

Wyposażenie

Akademiki są zadbane i w dobrym stanie. Maja wspólne pokoje z TV, darmowym internetem, wspólną kuchnia na każdym piętrze i windą. Pokoje z łóżkami dla 2-3 osób są wyposażone w podstawowe meble, niektóre z lodówką. 2 lub 4 osobowe pokoje mają łazienkę w pokoju (prysznic/WC). Automaty z napojami i słodyczami i innymi artykułami spożywczymi znajdują się w holu wyjściowym. Bezpieczeństwa pilnuje portier który jest 24/h.

- Pościel jest zapewniona

- Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników

• Kaucja: € 120 od drużyny

Transport

• Transport własny

Organizacja transportu zarówno do jak i z miejsca turnieju, a także wszelkie transporty na miejscu, pozostaje w rękach klubu. Dalsze informacje znajdziecie Państwo w Ogólnych Warunkach. Wskazówka: Na życzenie Euro-Sportring może przejąć organizację zakwaterowania dla kierowcy. Kierowca musi zostać zgłoszony jako jeden z uczestników.

Koszt uczestnictwa od osoby (w PLN)

BLIZNIAK Student Home

Rodzaj pokoju Wyżywienie Czas pobytu Ilość noclegów cena od osoby