Aktualności
W środę o godz.18.30 rozegramy mecz sparingowy z drużyną Mazur Radzymin. Powołani są wszyscy nowi zawodnicy i Ci nie grający ostatnio w lidze. Zbiórka o godz.18.00. Wszyscy ubrani jak do treningu, od klubu dostaniecie tylko koszulki. Pamiętajcie o ochraniaczach !!!!!!
W czwartek o godz. 17.45 zapraszamy wszystkich nowych/starych rodziców na zebranie. Tematem spotkania będą sprawy bieżące.
Przypominamy, że w sobotę 30.09.17 r. o godz.18.00 odbędzie się zebranie walne w sali widowiskowej w OKIS-ie, gdzie wybierany będzie m.in. nowy zarząd.
W sobotę również rozegramy na naszym boisku o godz. 11.00 kolejny mecz ligowy, naszym przeciwnikiem będzie drużyna UKS Varsovia. Zbiórka dla zawodników powołanych o godz. 10.00. Powołania umieścimy w czwartek wieczorem.
Tr. Paweł / Tr. Tomek